Ghost Training With a Racing Drone"—Vlad Dascalu in Europe - Mountain Bike  Action Magazine
Ghost Training With a Racing Drone"—Vlad Dascalu in Europe - Mountain Bike Action Magazine

Vlad Dascalu

VIDEO Vlad Dascălu, dublu campion naţional de mountain bike la XCC şi XCO

Vlad Dascălu, cursă fenomenală! Aflat în afara primilor 30, a recuperat  ireal și a terminat pe 3 - Mountain Bike video - Eurosport
Vlad Dascălu, cursă fenomenală! Aflat în afara primilor 30, a recuperat ireal și a terminat pe 3 - Mountain Bike video - Eurosport

Bicicletele lui Vlad Dascălu | MTB XCO

Jocurile Olimpice: Superperformanță reușită de Vlad Dascălu la mountain-bike !

Jocurile Europene ǀ Vlad Dascălu a câştigat medalia de aur la Cracovia în  concursul de Mountain Bike
Jocurile Europene ǀ Vlad Dascălu a câştigat medalia de aur la Cracovia în concursul de Mountain Bike

Cross-country: ​Vlad Dascălu, locul 3 în etapa de Cupa Mondială din  Val-di-Sole - HotNews.ro
Cross-country: ​Vlad Dascălu, locul 3 în etapa de Cupa Mondială din Val-di-Sole - HotNews.ro

Vlad Dascalu's Supercaliber Trek in detail

Vlad Dascălu și „micile detalii” ale marilor lui rezultate | Fostul campion  mondial U23 la mountain bike a intrat în elita seniorilor - Lead.ro
Vlad Dascălu și „micile detalii” ale marilor lui rezultate | Fostul campion mondial U23 la mountain bike a intrat în elita seniorilor - Lead.ro

Vlad Dascălu a devenit campion european U23 la MTB! Șansă nesperată pentru  România! * Biciclistul blog
Vlad Dascălu a devenit campion european U23 la MTB! Șansă nesperată pentru România! * Biciclistul blog

Vlad Dascălu - Wikipedia

Vlad Dascalu - Couldn't say it better so that's why I will... | Facebook

Vlad Dascalu is the fastest at Vila Franca – Repente

Vlad Dascălu, medalia de aur la Jocurile Europene de la Cracovia, în  concursul de Mountain Bike | RFI Mobile
Vlad Dascălu, medalia de aur la Jocurile Europene de la Cracovia, în concursul de Mountain Bike | RFI Mobile

Vlad Dascălu și Echipa României cuceresc aurul european în Ciclism Mountain  Bike
Vlad Dascălu și Echipa României cuceresc aurul european în Ciclism Mountain Bike

Vlad Dascălu: MTB – Red Bull Athlete Profile

Ciclism – MTB: Vlad Dascălu a câştigat titlul de campion naţional şi în  cursa scurtă - News Bucuresti
Ciclism – MTB: Vlad Dascălu a câştigat titlul de campion naţional şi în cursa scurtă - News Bucuresti

VIDEO Ciclism: Vlad Dascălu, dublu campion naţional de mountain bike la XCC  şi XCO | AGERPRES • Actualizează lumea.
VIDEO Ciclism: Vlad Dascălu, dublu campion naţional de mountain bike la XCC şi XCO | AGERPRES • Actualizează lumea.